Novi Travnik

A gdje glasat?
Na temelju člana 5.1. stav 5. Izbornog zakona BiH (Službeni glasnik Bosne i Hercegovine», br. 23/01, 7/02, 9/02, 20/02, 25/02, 4/04, 20/04, 25/05, 52/05, 65/05, 77/05, 11/06, 32/07, 33/08 i 37/08), Općinska izborna komisija Novi Travnik objavljuje koja su biračka mjesta određena za glasanje i gdje birači mogu glasati na dan održavanja Lokalnih izbora 05.10.2008.godine.

Koliko se pojedinci iz Općinske izborne komisije trude da upoznaju stanovništvo sa izbornim jedinicama govori i podatak da je članak objavljen na općinskoj stranici koju češće posječuju SPAM botovi nego uposleni u općini.

Naravno mi smo tu da Vas upoznamo sa biračkim mjestima i lokacijama u Novom Travniku.......

Redovna biračka mjesta nalazit će se na slijedećim lokacijama:

Biračko mjesto NEVIĆ POLJE (111A001) u prostorijama NOGOMETNOG KLUBA «MLADOST» obuhvata kompletno naselje NEVIĆ POLJE.

Biračko mjesto BUČIĆI (111A002) u prostorijama SVADBENOG SALONA «GALEB» ZLATKO ŠKORO – BUČIĆI obuhvata kompletno naselje BUČIĆI.

Biračko mjesto STOJKOVIĆI (111A003) u prostorijama OSNOVNA ŠKOLA STOJKOVIĆI obuhvata kompletna naselja: STOJKOVIĆI i ĆEHOVA.

Biračko mjesto RANKOVIĆI I (111A004) u prostorijama OSNOVNA ŠKOLA RANKOVIĆI – STARA ŠKOLA obuhvata kompletno naselje RANKOVIĆI.

Biračko mjesto NOVI TRAVNIK I (111A005) u prostorijama OSNOVNE ŠKOLE «NOVI TRAVNIK» obuhvata kompletna naselja :
- BUDUŠIĆI
- PRIBILOVIĆI
- Ul. FRA MARIJANA ŠUNJIĆA
- Ul. VILENIČKA

Biračko mjesto NOVI TRAVNIK I I (111A006) u prostorijama OSNOVNE ŠKOLE «NOVI TRAVNIK» obuhvata kompletne ulice:
- Ul. IVANA MEŠTROVIĆA
- Ul. KRALJA TOMISLAVA
- Ul. KULINA BANA
- Ul. MIROSLAVA KRLEŽE
- NOVO NASELJE

Biračko mjesto NOVI TRAVNIK III (111A007) u prostorijama OSNOVNE ŠKOLE «NOVI TRAVNIK» obuhvata kompletnu ulicu KRALJA TVRTKA

Biračko mjesto NOVI TRAVNIK IV (111A008) u prostorijama OSNOVNE ŠKOLE «NOVI TRAVNIK» obuhvata kompletne ulice:
- Ul. KRALJICE KATARINE KOTROMANIĆ
- Ul. LJUDEVITA GAJA
- TRG ŽRTAVA DOMOVINSKOG RATA

Biračko mjesto NOVI TRAVNIK V (111A009) u prostorijama OSNOVNE ŠKOLE «NOVI TRAVNIK» obuhvata kompletne ulice:
- Ul. IVE ANDRIĆA
- Ul. STJEPANA TOMAŠEVIĆA

Biračko mjesto NOVI TRAVNIK I (111A010) u prostorijama OSNOVNE ŠKOLE «NOVI TRAVNIK» obuhvata kompletne ulice:
- Ul. STJEPANA RADIĆA
- Ul. RUĐERA BOŠKOVIĆA

Biračko mjesto VODOVOD I (111A011) u prostorijama OSNOVNE ŠKOLE «VODOVOD» obuhvata kompletna naselja:
- BUKVIĆI
- DONJE PEĆINE
- GORNJE PEĆINE
- KOVAČIĆI
- RRUDA
- VODOVOD

Biračko mjesto ČORBEGOV HAN (111A012) u kući PERENDA ZAKIRA – ČORBEGOV HAN obuhvata kompletna naselja:
- KOPILA
- SINOKOS
- ŠENKOVIĆI
- TORINE

Biračko mjesto KALINSKA I (111A013) u prostorijama MJEŠOVITE SREDNJE ŠKOLE - KALINSKA obuhvata kompletna naselja:
- ISAKOVIĆI
- KASAPOVIĆI
- Ul. KALINSKA od broja 54 do 75
- Ul. KALINSKA b.b. brojevi..

Biračko mjesto KALINSKA II (111A014) u prostorijama MJEŠOVITE SREDNJE ŠKOLE - KALINSKA obuhvata:
- sve brojeve 47A u ulici KALINSKA,
- sve brojeve 41A u ulici KALINSKA
- sve brojeve 22B u ulici KALINSKA
- sve brojeve 416 u ulici KALINSKA
- Ul. KALINSKA od broja 20 do 53

Biračko mjesto KALINSKA III (111A015) u prostorijama MJEŠOVITE SREDNJE ŠKOLE - KALINSKA obuhvata kompletne ulice :
- Ul. HANUMINA
- TRG ZLATNIH LJILJANA
- TRG FEDERACIJE BiH
- Ul. MEHMEDA SPAHE

Biračko mjesto PEČUJ (111A016) u prostorijama PRIVATNE KUĆE – NAMIKA HUKIĆA PEČUJ obuhvata kompletna naselja:
- PEČUJ
- PETOČIĆI

Biračko mjesto TRENICA (111A017) u prostorijama OSNOVNE ŠKOLE TRENICA obuhvata kompletna naselja:
- BUGOJČIĆI
- ČAKIĆI
- DUBOKO
- POTOČANI
- TRENICA

Biračko mjesto OPARA I (111A018) u prostorijama OSNOVNE ŠKOLE OPARA obuhvata kompletna naselja:
- OPARA
- ORAŠAC
- TRNOVAC

Biračko mjesto VODOVOD II (111A019) u prostorijama OSNOVNA ŠKOLA VODOVOD obuhvata kompletna naselja:
- HADŽIĆI
- KRNJIĆA POTOK
- MARGETIĆI
- VEJZOVIĆI
- ZENEPIĆI

Biračko mjesto ROSTOVO (111A020) u prostorijama OSNOVNE ŠKOLE ROSTOVO obuhvata kompletna naselja:
- DAHOVO
- HAS,
- RAT
- SEBEŠIĆ
- SEONA

Biračko mjesto OPARA II (111A021) u prostorijama OSNOVNE ŠKOLE OPARA obuhvata kompletna naselja:
- BISTRO
- REPUT
- TURALIĆI
- NOVA OPARA
- BOŽIĆI

Biračko mjesto RANKOVIĆI II (111A022) u prostorijama OSNOVNE ŠKOLE RANKOVIĆI – STARA ŠKOLA obuhvata kompletna naselja:
- RASTOVCI
- ZUBIĆI

Biračko mjesto ZAGRLJE (111A023) u prostorijama PRIVATNE KUĆE FERIDA IMAMOVIĆA – ZAGRLJE obuhvata kompletna naselja:
- LISAC
- MONJIĆI
- PRIČANI

Biračko mjesto KALINSKA IV (111A024) u prostorijama MJEŠOVITE SREDNJE ŠKOLE - KALINSKA obuhvata:
- Ul. OMLADINSKA – kompletna
- Ul. KALINSKA od broja 8 do 16
- Ul. PATRIOTSKE LIGE - kompletna
- Ul. ŠEHIDSKA – kompletna
- Ul. KALINSKA od broja 1 do 7.
- kompletno NASELJE DJAKOVIĆI
- Ul. KALINSKA od broja 17 do 19

Biračko mjesto BALIĆI (111A025) u prostorijama SVADBENOG SALONA «GALEB» - ZLATKO ŠKORO – BUČIĆI obuhvata kompletno naselje BALIĆI.

Biračko mjesto za glasanje u odsustvu (111A501) i za glasanje nepotvrđenim glasačkim listićima (111ANNN) u prostorijama OSNOVNE ŠKOLE «NOVI TRAVNIK»

Biračko mjesto za glasanje lično (111A000) u prostorijama OSNOVNE ŠKOLE «NOVI TRAVNIK» - pridruženo biračkom mjestu NOVI TRAVNIK I (111A005).
Čitanja: 2454
Komentari (13)add comment

aš?iĄ said:

jedan veliki pozdrav svim novotravnicanima iz austrije od AŠČIĆA
 
Prijavite neodgovarajući komentar
glasaj protiv
glasaj za
January 16, 2010
Glasova: +0

aš?iĄ said:

imli neko slike sela vejzovici kod novog travnika da postavi unaprijed zahvaljujem
 
Prijavite neodgovarajući komentar
glasaj protiv
glasaj za
January 16, 2010
Glasova: +0

Nijaz Duzan said:

Srce mi ko Amerika ,sto sam uspio naci Torine na internetu , selam za novotravnicane smilies/smiley.gif
 
Prijavite neodgovarajući komentar
glasaj protiv
glasaj za
March 06, 2009
Glasova: +0

Alpinista said:

Ovdje se neko šprda sa ljudima kad se vide kandidati za na?elnike a ti Anto idi sa Kriąom krave napasati to jedino i znate
 
Prijavite neodgovarajući komentar
glasaj protiv
glasaj za
October 06, 2008
Glasova: +0

HAHA said:

tovam je svima kazna''''tako i treba sad ce lendo malo pravdu pravit+++tako nam treba neka neka'''''kad oce momci opasni dase mijesaju neka nekađ
 
Prijavite neodgovarajući komentar
glasaj protiv
glasaj za
October 06, 2008
Glasova: +0

BBBB said:

PUSTITE SAMO SELJAKE''''''NEK IM ZDENO DOMINOVIC BUDE NACELNIK'''''STACE ON ZA COVJEKA SE SAMO ZNA DAJE IZ BUCICA
 
Prijavite neodgovarajući komentar
glasaj protiv
glasaj za
October 06, 2008
Glasova: +0

bih said:

pa gdje su kasapovici najljepse selo novog travnika
 
Prijavite neodgovarajući komentar
glasaj protiv
glasaj za
September 29, 2008
Glasova: +1

mmmmmmmm said:

POZDRAV NOVOTRAVNICANIMA.

GLEDAM OVE LISETE POLITICARA I PITAM SE GDJE SMO TO MI?
DIVLJI ZAPAD, ILI NESTO DRUGO?
PITAM SE KAKVI SU TO LJUDI KOJI SJEDE U OPCINI I STA ONI RADE?'''??? SVAKODNEVNO CITAM REKLAMU OD NEKI KANDIDATA ZA NACELNIKA.
INTERESANTNO JE KAKO JE NEKI STAVIO SVOJU STRANICU NA INTERNET.
TA OSOBA NIJE SVJESAN DA JE PSIHICKI BOLESNA_ ( sredila je sebi invalidsku penziju u kojem stoji da je bolesna i takva se osoba kandiduje za Gradonacelnika)
IMAM NEKI OSJEJCAJ DA SE OVI IGRAJU MACKE I MISA( ili kad smo imali 8 godina i kad nismo nekom nesto dali ako nam taj neko nije dao ono sto trazim)
IZ DANA U DAN, GLEDAJUCI STA RADE NASI POLITICARI DOBIJAM TAJ OSJECAJ DA SE RADI O MALOJ DJECI, KOJA IMAJU MALE MENTALNE POREMECENOSTI.
POZDRA
 
Prijavite neodgovarajući komentar
glasaj protiv
glasaj za
September 23, 2008
Glasova: +1

Administrator said:

ocigledno nisi cesti posjetitelj stranice, pa ne znas...

dodji nam ponovo

 
Prijavite neodgovarajući komentar
glasaj protiv
glasaj za
September 23, 2008
Glasova: +0

xy said:

KAD STE NA OVOJ STRANICI IMALI VLASTITU VIJEST?
 
Prijavite neodgovarajući komentar
glasaj protiv
glasaj za
September 23, 2008
Glasova: +0

nidje veze said:

Srbin je u pravu, koja je ulica osim kalinske imala i prije rata taj naziv...kraljica katarina mozda?

Jedino mi je poznato selo Torine smilies/grin.gif
 
Prijavite neodgovarajući komentar
glasaj protiv
glasaj za
September 23, 2008
Glasova: +0

nt said:

srbine procitaj malo bolje imena ulica i naselja pa ces vidit da je to sve novi travnik
 
Prijavite neodgovarajući komentar
glasaj protiv
glasaj za
September 22, 2008
Glasova: -1

srbIN said:

meni je ovdje jedino ulica KALINSKA poznata, jer je ona i prije rata postojala. Gdje su sve ove 'hrvatske' ulice??? u bucicima???
 
Prijavite neodgovarajući komentar
glasaj protiv
glasaj za
September 22, 2008
Glasova: -2

Napišite komentar
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
smile
wink
laugh
grin
angry
sad
shocked
cool
tongue
kiss
cry
smanji | povećaj

busy
 
« Prethodna   Slijedeća »
Advertisement

Brze Poruke

Posljednja poruka: 1 mjesec, 1 sedmica prije
  • terminator_ : E moj sine za tebe sam magistar
  • eldin_m : terminator bas voli da glumi mozgica...
  • admin : za tebe sigurno nije
  • terminator_ : eto za tebe je
  • admin : nije zvaka za seljaka

Morate biti regitrovani da pisete poruke!

NT-info KLADIONICA


Gostiju online: 10
...jer naša statistika ne laže!
Nalazite se na  :Početna arrow Arhiva Vijesti arrow A gdje glasat?

Vic Dana

TV Program


PRIJATELJI